Talking Second Graders

We wrześniu 2017 klasy 1a i 1b przystąpiły pod opieką p. Marty Samolej-Chmielewskiej, nauczycielki języka angielskiego, do międzynarodowego projektu „Talking Second Graders” w ramach międzynarodowego programu eTwinning. Projekt, który potrwa do końca roku szkolnego, zakłada współpracę w języku angielskim szkół z różnych krajów europejskich w tym Słowenii, Serbii i Hiszpanii. Za nami trzy miesiące trwania projektu, w trakcie których:
1) przedstawiliśmy się po angielsku naszym partnerom (film)
2) nagraliśmy dwie piosenki w języku angielskim („Baa baa Black Sheep” i „Baby shark song”)
3) przygotowaliśmy kartki świąteczne z życzeniami, które wysłaliśmy pocztą tradycyjną do partnerskich szkół.
Teraz czekamy z niecierpliwością na kartki z życzeniami od dzieci z innych krajów!