Johnny Mastro& Mama’s Boy

7 czerwca aula naszego gimnazjum stała się, na godzinę, salą koncertową! Bluesowy zespół, pochodzący z Nowego Orleanu w Luizjanie,  Johnny Mastro&Mama’s Boy  przygotował,dla naszych uczniów, wspaniały koncert. Sala rozbrzmiała energetycznym, pulsującym, bluesem. Gitarzysta, basista, perkusista oraz wokalista, jednocześnie harmonijkarz, wykonali popisowe, 45-minutowe show, którym zachwycili publiczność.

Zespół ma na swoim koncie 11 płyt, niezliczoną ilość festiwali, ponad 30 tras koncertowych po Europie. Nagrywał dla BBC w Londynie, radia w Niemczech i Belgii. W 2015 roku wydał nową płytę.

Krytycy muzyczni mówią: „To blues, jakiego nigdy wcześniej nie słyszeliśmy”; „Grają, jakby byli synami Mike’a Tysona”.

Koncert odbył się w ramach współpracy naszej szkoły z Campusem HRP Pamela.