Leszek Cichoński

WARSZTATY Z LESZKIEM CICHOŃSKIM

We wtorek 27-ego października, w ramach współpracy naszej szkoły z Campusem HRP Pamela, klasy pierwsze uczestniczyły w spotkaniu z panem Leszkiem Cichońskim  – polskim gitarzystą i wokalistą bluesowym, kompozytorem i aranżerem, wykładowcą warsztatów muzycznych, autorem kursów do nauki gry na gitarze „Blues – Rock Guitar Workshop” i „Gitarowe ABC”, członkiem Akademii Fonograficznej ZPAV.

Leszek Cichoński od 2003 roku jest również pomysłodawcą i organizatorem bicia rekordu Guinessa w zbiorowym graniu przeboju Jimmiego Hendrixa „Hey Joe”. W 2012 roku na Rynku we Wrocławiu zagrało razem 7273 gitarzystów – co jest oficjalnym Światowym Rekordem Guinnesa zatwierdzonym przez komisję WGR w Londynie.  Na przyszłoroczne wydarzenie do Wrocławia nasz gość zaprosił także uczniów naszej szkoły. Jedziemy!