Sarah Smith & Pat Anthony

Ciąg dalszy owocnej współpracy z Campusem HRP Pamela – tym razem na zaproszenie Mai Lewickiej naszą szkołę odwiedziła kanadyjska wokalistka Sarah Smith z gitarzystą Patem Anthonym. To duet prawdziwie wybuchowy – zagrali i zaśpiewali kilka utworów z najnowszej płyty wokalistki. Sara Smith zdradziła młodzieży sekrety swego pochodzenia, ciężkiej pracy i  ważnych decyzji w swoim życiu. Odpowiadała również na pytania uczniów i nauczycieli.  Sama chciała dowiedzieć się czegoś o polskiej młodzieży. To pierwsza wizyta Sary w Polsce, ale jak sama powiedziała, ma nadzieję, że nie ostatnia i że z przyjemnością ponownie odwiedzi naszą szkołę. Była pod wrażeniem uprzejmości Polaków, ich biegłej znajomości języka angielskiego, a także piękna naszego miasta  oraz smaku toruńskich pierników, które otrzymała w geście podziękowania za ofiarowany nam czas i energię.

Posłuchać genialnej wokalistki będziecie mogli już niebawem w relacji szkolnej telewizji „Trójka24”.

Inicjatorka wydarzenia dziękuje pani Katarzynie David, która w sposób twórczy okiełznała niespodziewane problemy logistyczno-techniczne.