Wizyta w Pałacu Prezydenckim

Uczniowie z klas medialnych, 1c i 3h, udali się z wizytą do Pałacu Prezydenckiego w Warszawie. Wycieczka była odpowiedzią na zaproszenie organizatorów Narodowego Czytania, którzy pragnęli docenić zaangażowanie młodzieży i nauczycieli w akcję popularyzowania polskiej literatury.

Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, młodzież nie tylko zwiedzała prezydenckie apartamenty, ale miała okazję podziwiać dzieła wielkich malarzy takich jak J. Malczewski. Już dziś planujemy kolejne działania, licząc na emocjonujące wrażenia.

Przy okazji pobytu w Warszawie, uczniowie także zwiedzili Polskie Radio, gdzie mogli wziąć udział w audycji na żywo oraz zwiedzić pomieszczenia radia i przyglądać się audycjom, które właśnie rozbrzmiewały na antenie.

Do atrakcji należało oglądanie panoramy stolicy z najwyższego piętra Pałacu Kultury. To, że był to miły i interesujący wyjazd, mogą zaświadczyć uczniowie klasy 1c i 3h oraz organizatorzy przedsięwzięcia: Maria Pawłowska, Magdalena Stempska i Cezary Skrzypczak.