The Lewis Hamilton Band – 14 listopada 2016

Kolejne warsztaty językowe w ramach współpracy z Campusem HRP Pamela za nami – tym razem gościliśmy zespół z Wielkiej Brytanii „The Lewis Hamilton Band”.

Lider zespołu, 23-letni gitarzysta i wokalista Lewis Hamilton, był już siedmiokrotnie nominowany do “The British Blues Awards” w dwóch kategoriach: „Young Artist” oraz „Blues Song”.

W 2012 roku za swój debiutancki album „Gambling Machine” otrzymał nagrodę Scottish New Music Award w kategorii „Szkocki Album Roku Jazz/Blues”. Na swoim koncie ma już 4 albumy. Wszystkie rewelacyjnie przyjęte zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych.

Co ciekawe, w zespole na basie gra również jego tata, Nick Hamilton, którego żona jest Polką. Szkoci, oczarowani widokami w Polsce niebawem zamierzają się tu osiedlić.

Dziękujemy za piękny koncert, przygotowany specjalnie dla naszych uczniów, oraz przesympatyczną rozmowę i spotkanie.