Uczniowie z II c laureatami Ogólnopolskiego Konkursu „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz” – 1 grudnia 2016

Uczniowie klasy II C pod opieką pani Marii Pawłowskiej, Magdaleny Stempskiej i Magdaleny Kartanas zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu „Racjonalnie się odżywiasz, zdrowie wygrywasz”.

Konkurs realizowany był przez Ośrodek Rozwoju Edukacji w ramach rządowego programu „Bezpieczna i przyjazna szkoła” na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej i we współpracy z kuratoriami oświaty.

Jego celem było upowszechnianie wśród dzieci i młodzieży w wieku szkolnym wiedzy na temat prawidłowego żywienia oraz kształtowanie pozytywnej postawy wobec spożywania zdrowych produktów żywieniowych.

Nagrodą w konkursie była wycieczka  uczniów do Warszawy, udział w uroczystej Gali Finałowej, wizyta w planetarium oraz zwiedzanie galerii Centrum Nauki Kopernik. Nagrody uczniom wręczał podsekretarz stanu w Ministerstwie Edukacji Narodowej Maciej Kopeć.

Laureatom serdecznie gratulujemy!

Zobacz na stronie ORE