Inwazja Mikołajów 2017

W tradycją szkoły jest akcja zwana „Inwazją Mikołajów”, podczas której odbywają się różne imprezy z udziałem uczniów i nauczycieli. W tym roku impreza rozpoczęła się 6 grudnia w Mikołajki i trwała do 22 grudnia. Właśnie tego dnia odbyły się wigilie klasowe i świąteczny koncert, czyli pokazy talentów.

Uczniowie wszystkich klas przygotowali paczki świąteczne, które trafiły do wielu rodzin oraz do Stowarzyszenia Wędka im. każdego Człowieka.

Uczniowie klasy 3F przygotowali sztukę pt. „Co się stało z Mikołajem?”, która przeznaczona była dla najmłodszych uczniów naszej szkoły oraz przedszkolaków z przedszkola „Promyczek”.

Celem przedsięwzięcia było uwrażliwienie dzieci i młodzieży na potrzeby innych, dobra zabawa, wymiana doświadczeń, dawanie dobrego przykładu oraz kształtowanie właściwych postaw. Organizatorom zależało na tym by uczniowie podejmowali różnego typu inicjatywy.

Organizatorka imprezy, pani Ilona Karasińska-Grabowska, serdecznie dziękuje Dyrekcji, Wychowawcom, Nauczycielom, ale przede wszystkim Uczniom za zaangażowanie i pomoc w organizacji tegorocznej „Inwazji Mikołajów”.

Szczególne podziękowania kieruje do młodzieży działającej w Szkolnym Inkubatorze Inicjatyw Młodzieżowych oraz Samorządu Szkolnego.