Kolejne sukcesy pierwszoklasistów – 18 grudnia 2017

14 grudnia 2017 r.  w Szkole Leśnej na Barbarce odbyło się rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Fotograficznego pt. „Drzewo i jego tajemnice” organizowanego przez Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkołę Leśną. Nasi laureaci:

Roger Kerner 7b – II miejsce

Nina Stańczak 1a – III miejsce

Bruno Kerner 1a – wyróżnienie

8 grudnia 2017 r. odbyło się podsumowanie V edycji Wojewódzkiego Konkursu Katarzynkowego pod honorowym patronatem p. Leszka Dzierżewicza Burmistrza Miasta Ciechocinka i „Żywego Muzeum Piernika” w Toruniu przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa, organizowanego przez Oddział Przewodnicki i Koło Przewodników Turystycznych PTTK w Toruniu.

Uczennica z klasy 1a, Nina Stańczak, zdobyła I miejsce.

7 grudnia 2017 r. o godz. 10.00 w Szkole Podstawowej nr 28 w Toruniu odbyło się uroczyste podsumowanie X Międzyszkolnego Konkursu z cyklu „Dzieci w Europie” pt. „Prawa dziecka”.
Ida Dondalska z klasy 1a zdobyła wyróżnienie.