Międzynarodowy Dzień Kropki – 15 września 2017 r.

Kropka to znak interpunkcyjny, który zawsze oddziela wypowiedzenia. A naszą społeczność szkolną kropka połączyła.

W piątek,15.09.2017 roku nasza szkoła przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Dnia Kropki. Uczniowie z pierwszych klas, ubrani w stroje ozdobione kropkami, uwieczniali, malując,  swoje zamiłowania i pasje na wielkich kolorowych kropkach, kropach i kropeczkach.

Uczniowie klas starszych wykazali się różnymi pomysłami, na przykład ci, którzy posiadają zdolności kulinarne, upiekli ciasto w kształcie kropki. Inni ozdobieni kropkami przyszli do szkoły z:  gitarą, rowerem, książką, piłką czy kostką Rubika.

Rozmawiając i wspólnie muzykując, dzielili się swoimi pasjami.

Warto dodać, by o funkcji kropki nie zapomnieć, że stawimy ją zawsze jako znak kończący wypowiedzenie.