Drużyna Czwórki Razem dla Julki – 21 maja 2019 r.

Piękno rodzi się w sercu i żyje w uczynkach

Koncert dla Julki to jedna z piękniejszych inicjatyw społeczności SP4. Potwierdziła ona, że dobroć ma ludzkie serce. Dowiedliśmy, że rzeczą najważniejszą w dobroci jest chcieć stać się dobrym, czego efektem jest zebranie na leczenie dla Julki kwoty 42 865 zł, która mamy nadziejękażdego dnia będzie rosła.

Organizatorzy przedsięwzięcia Agata Michałowska, Joanna Robaczewska, Maja Korońska i Tomasz Grzybowski oraz wszyscy rodzice, nauczyciele i uczniowie przygotowali szereg atrakcji, wśród których znalazły się muzyczne popisy uczniów i nauczycieli, licytacja ofiarowanych przedmiotów, kiermasz ciast, wyrobów ceramicznych, biżuterii i rzemiosła ludowego, loteria fantowa oraz tradycyjna szkolna grochówka.

Wszystkim, którzy włączyli się w to piękne dzieło, serdecznie dziękujemy.Wiemy już, że rzeczy cudowne w naszym życiu dzieją się, gdy razem działamy w wielkiej sprawie. Niech rytm serca podany przez Drużynę Czwórki wciąż brzmi, niech sprawi, że grać będziemy dalej, bez końca, wspólnie.

Fotorelacja wykonana przez absolwenta Kacpra Głodkowskiego