21 kwietnia odbyła się Gala Laureatów Konkursów Przedmiotowych Kujawsko-Pomorskiego Kuratora Oświaty. W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły zdobyli aż 10 tytułów laureata oraz 11 tytułów finalisty. Ogromne gratulacje należą się wszystkim naszym konkursowiczom za ogrom włożonego w sukces wysiłku!
Uhonorowanymi uczniami podczas tegorocznej gali byli:
Albert Politowski – fizyka
Dominik Popławski – historia
Szymon Olszewski – historia
Gabriela Sokołowska – historia
Nadia Leman – język angielski
Wojciech Kaliszuk – język angielski
Kira Denis – język angielski
Nina Żenkiewicz – język hiszpański
Jakub Chmielewski – język hiszpański, matematyka
Oprócz uczniów gratulacje za przygotowania do konkursów odebrali również nauczyciele: Sylwia Kaczkowska, Maja Korońska, Danuta Kosiarska, Patryk Caban, Tomasz Grzybowski i Tomasz Kozankiewicz.
Ogromne gratulacje dla wszystkich















