Lekcja salsy 24 lutego 2017 r.

Od piątku, słowa ,,rumba, mambo, salsa” nie brzmią już dla nas obco. Poznaliśmy je dzięki niezwykłemu człowiekowi, Malikowi Roy – francuskiemu nauczycielowi  tańca, który pochodzi z Bordeaux, a obecnie, od 2005, podróżuje po świecie. Zwiedził już 73 kraje i wciąż nie ma dość. Nadal jest ciekawy świata. Ów globtroter podarował naszym uczniom niezwykłą, niepowtarzalną lekcję tańca Jeszcze dziś, uczniom klasy Ig i IIC oraz nauczycielom, brzmią w uszach komendy: Rumba! Mambo! Salsa ! I na hasło ruszamy w tany, bo kroki znamy, chociaż Malika już z nami nie ma. Podbija zapewne inne serca, bo nasze zabrał ze sobą.

Organizatorką spotkania była pani Marta Samolej-Chmielewska, nauczycielka języka francuskiego.