Wyjazd do Francji – dzień 1 (30.03.2017)

Nie trzeba było długo czekać i już jesteśmy z rewizytą w Angers, we Francji. Podróż trwała blisko 25 h i mimo zmęczenia byliśmy podekscytowani spotkaniem z naszymi partnerami i pobytem w nowym miejscu. Do szkoły przyjechaliśmy około godz. 12:30. Z uwagi na to, że spotkanie z naszymi rodzinami partnerskimi zostało przewidziane na godz. 16:00, postanowiliśmy wykorzystać czas oczekiwania na poznanie szkoły i zwiedzanie miasta. Z punktu widokowego nad rzeką La Maine podziwialiśmy potężny i piękny zamek w Angers, następnie spacerowaliśmy brzegiem rzeki, a na koniec podziwialiśmy centrum miasta z budynkami pokrytymi charakterystycznymi dachami z łupków. Pogoda była tak piękna, że nie sposób było nie skosztować tutejszych lodów. Gdy wróciliśmy do szkoły, czekały już na nas rodziny. Pierwsza noc przed nami. Przygoda się zaczyna.