„Każdy koniec jest nowym początkiem” – 22 czerwca 2018 r.

Koniec roku w SP4, to cykl uroczystości, które zaczynają się już w czwartek, a kończą w piątek. Trzy zakończenia roku dla klas podstawowych, drugich gimnazjalnych i to wyjątkowe, ostatnie dla klas trzecich gimnazjum. Wyjątkowe, bo będące pożegnaniem nauczycieli, kolegów, przyjaciół i szkoły, wyjątkowej szkoły.

Uroczystości obfitują w wiele wzruszających momentów. Są też okazją do zaprezentowania, przed całą społecznością szkolną, osiągnięć wszystkich uczniów, którzy w tym roku zdobyli tytuł laureata, finalisty lub  promocję z wyróżnieniem. Największym wyróżnieniem był tytuł Inter Paresa, zdobyła go Agata Walczak a najlepszym sportowcem szkoły została Nikola Ochman.

Wśród powodzi kwiatów, gratulacji , podziękowań nie zabrakło też łez wzruszeń, będących wyrazem więzi, jakie zbudowali uczniowie z nauczycielami.

Wszystkim uczniom i nauczycielom gratulujemy i życzymy długich, pogodnych i radosnych wakacji.