Spotkanie autorskie z Waldemarem Cichoniem – 14 listopada 2019 r.

14 listopada uczniowie klas 0-3 uczestniczyli w spotkaniu z pisarzem, Waldemarem Cichoniem, autorem lektury pt. „Cukierku, ty łobuzie”.

Spotkanie przebiegało w miłej, rodzinnej atmosferze, dzieci z zaciekawieniem słuchały zabawnych opowieści pana Cichonia o jego zwariowanym kocie Cukierku. Dowiedziały się w jaki sposób powstawały kolejne części „kociego” cyklu oraz tego, że bohaterowie występujący w książkach mają swoje wzorce w rzeczywistości.
Uczestnicy mieli również okazję wysłuchać wybranych fragmentów serii przeczytanych przez pisarza.

Po serii wnikliwych pytań zadanych autorowi, nastąpiła najmilsza i najbardziej oczekiwana część spotkania,   podpisywanie książek z imiennymi dedykacjami dla dzieci.