Dzień Bezpiecznego Internetu – 6 lutego 2024 r.

Dzień Bezpiecznego Internetu to ważne wydarzenie dla uczniów SP4. Z tej okazji na terenie szkoły odbywały się liczne wydarzenia, których celem było podniesienie świadomości uczniów.
Klasy I-III uczestniczyły w lekcji on-line, którą poprowadziła  dr Joanna Zabłocka – Skorek, prelegentka KinoSzkoła. Podczas zajęć uczniowie dowiedzieli się jak odpowiadać na pytania, gdzie tkwi delikatna granica bezpieczeństwa w Internecie i co to jest netykieta. Zyskały świadomość jak uniknąć zagrożenia w sieci.

Uczniowie klas 4 i 5, pod kierunkiem pana Pawła Balickiego, uczestniczyli w dyskusji na temat zagrożeń w sieci i wykonali prace graficzne, których celem było uwrażliwienie na niebezpieczeństwa czyhające na nich w komunikatorach internetowych.