Hubert Wiśniewski, uczeń kl. 8b, Prymusem Pomorza i Kujaw – 18 marca 2021 r.

„Prymus Pomorza i Kujaw” to jeden z programów edukacyjnych realizowanych przez samorząd województwa. Przyznawane są w nim stypendia dla najlepszych uczniów, którzy mogą poszczycić się nie tylko bardzo dobrymi ocenami na świadectwie, ale również sukcesami w olimpiadach i konkursach.

W bieżącym roku szkolnym 2020/2021 w ramach programu edukacyjnego „Prymus Pomorza i Kujaw” nasz uczeń, Hubert Wiśniewski z kl. 8b, miał zaszczyt otrzymać z rąk Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego tytuł laureata. W uroczystości wręczania nagrody Hubertowi towarzyszyła pani dyrektor Izabela Ziętara, która dba, by wszyscy uczniowie naszej szkoły mieli szansę odniesienia sukcesu.

Hubertowi, jego rodzicom i nauczycielom serdecznie gratulujemy sukcesu. Niech fortuna sprzyja Mu w realizacji pasji i marzeń.