Deszcz nagród – 4 listopada 2017

Dnia 4 listopada w Szkole Podstawowej Nr 26 w Toruniu odbyło się podsumowanie XVI edycji Międzyszkolnego Konkursu Przyrodniczego dla dzieci i młodzieży pod nazwą „MOJE TROFEUM LEŚNE”, którego organizatorami  byli: SKKT 25 przy Zespole Szkół Nr 26 w Toruniu, Komisja Ochrony Przyrody Oddziału Miejskiego PTTK w Toruniu, Oddział Miejski PTTK im. Mariana Sydowa  w Toruniu i Wydział Środowiska i Zieleni Urzędu Miasta Torunia. Zadaniem uczestników konkursu było „wyczarować” trofeum z naturalnych materiałów znalezionych w lesie (szyszki, gałęzie, korzenie, itp.).  Uczniowie klas pierwszych i siódmych z naszej szkoły okazali się ekspertami w tej dziedzinie.
W czasie tej uroczystości spadł na naszą szkołę deszcz nagród.
W kategorii klas 1-3
I miejsce – NINA DENIS (klasa I)
II miejsce – JAKUB KORWIEL (klasa I)
III miejsce – EWA PAŹDZIOR (klasa I)
W kategorii klas 4 – 7
I miejsce – ROGER KERNER (klasa VII)
II miejsce – ROBERT WOLAŃSKI (klasa VII)
wyróżnienie – ZOFIA BOHDAN (klasa VII)
               Laureaci konkursu otrzymali dyplomy i bogate nagrody: piłki, plecaki, albumy o Toruniu i zestawy do badmintona.
Zwycięzcom konkursu gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.