II Mistrzostwa Szkoły Podstawowej Nr 4 w Szachach Szybkich 2018 – 27 listopada 2018 r.

W zawodach uczestniczyło 9 dziewcząt i 23 chłopców – uczniów SP4.

W kategorii dziewcząt złoty medal zdobyła ponownie  Zofia Bohdan z kl. 8a, natomiast Małgorzata Filipiak z klasy 7b – srebrny, a Paulina Glińska z klasy 8b – brązowy.

Wśród chłopców najlepszy okazał się uczeń klasy 1a – Piotr Kurta, drugi był – Gustaw Sobieszek 8a, trzeci – Tymoteusz Leszczyc-Grabianka 8a.

Mistrzem  Szkoły Podstawowej Nr 4  w Szachach Szybkich 2018 został Piotr Kurta – otrzymał pamiątkową statuetkę.

Pozostali triumfatorzy zostali nagrodzeni medalami, dyplomami i „małym conieco”.

Kolejne miejsca:

Dziewczęta:                                                        Chłopcy:

IV     Aleksandra Jóskowska  8c                               Franciszek Bołądź  8c

V      Julia Wojtasik  8c                                              Michał Piecuch  7a

VI     Zuzanna  Ziarkowska  8a                                 Piotr Wierzchowski   8c

VII    Ewa Paździor   2a                                             Antek Szmidt  7a

VIII   Joanna Łangowska 8c                                      Adrian Rybacki  8c

IX      Silwana Jędrzejewska  8b                                Szymon Wątorowski   8c

X                                                                                 Aleks Rzymyszkiewicz  7b

W kolejnej dziesiątce uplasowali się: Miłosz Człapiński 8a, Konrad Wiącek 8c, Filip Szok 1a, Joachim Kowalczyk 8c, Mateusz Lewandowski 2b, Tomasz Dziurlikowski 8c, Witek Podolski 1b, Wiktor Sztender 1a, Wiktor Kozłowski 1a, Stanisław Płoski 8c, Adrian Mamroł 8b, Błażej Poliwodziński 1b,  Aleksander  Łopatowski 2a.

W Drużynowych Mistrzostwach Torunia, dnia 17 grudnia 2018 roku, naszą szkołę będą reprezentowali w kategorii klas młodszych: Ewa Paździor, Piotr Kurta, Filip Szok, Mateusz Lewandowski, natomiast w kategorii klas starszych – 18 grudnia 2018 roku: Zofia Bohdan, Gustaw Sobieszek, Tymoteusz Leszczyc – Grabianka, Franciszek Bołądź.

Do Indywidualnych Mistrzostw Torunia w Szachach Szybkich, które odbędą się 4 lutego zakwalifikowali się:  Piotr Kurta, Zofia Bohdan, Gustaw Sobieszek, Tymoteusz Leszczyc-Grabianka, Małgorzata Filipiak, Franciszek Bołądź, Paulina Glińska, Aleksandra Jóskowska, Julia Wojtasik, Zuzanna Ziarkowska, Ewa Paździor, Joanna Łangowska, Silwana Jędrzejewska.