KIERMASZ BOŻONARODZENIOWY 2018

Dzięki rodzicom, nauczycielom i uczniom z klas 0-2 od 10 do 20 grudnia w naszej szkole został zorganizowany Kiermasz Bożonarodzeniowy. Przez cały listopad wszyscy chętni i uzdolnieni plastycznie „produkowali” w swoich domach ozdoby bożonarodzeniowe.
Dnia 10 grudnia korytarz na parterze szkoły zamienił się w bajkowy bazar bożonarodzeniowy.
Pojawiły się: szopki, aniołki, Mikołajki, bałwanki, reniferki, choinki, wianki, gwiazdki, zawieszki na okna i choinkę, bombki, pyszne i pięknie ozdobione pierniki i wiele innych ręcznie wykonanych arcydzieł. Sprzedającymi byli uczniowie w strojach mikołajowych, a kupującymi rodzice uczniów, uczniowie i pracownicy szkoły.
Dochód ze sprzedaży przekazaliśmy na potrzeby Rodzinnego Domu Dziecka w Toruniu.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób zaangażowali się w tę akcję.

Wspaniale, że uczymy się czerpania radości z bezinteresownego pomagania innym.