Mini Lista Przebojów – 8 marca 2019 r.

W piątek, 8 marca, odbyły się w naszej szkole eliminacje do Toruńskiej Mini Listy Przebojów.

Laura i Marta Rutkowskie wystąpiły jako Albano i Romina Power.

Ewa Paździor wcieliła się w rolę Eweliny Lisowskiej.

Jako Spice girls wystąpiły: Nadia Salamońska, Nina Denis, Urszula Chylewska, Kaja Wiśniewska i Julia Piekarska.

Utwór Sarsy zaprezentowała Nina Stańczak.

Jako Afromental wystąpili: Tymon Owedyk, Aleksander Łopatowski, Sebastian Mulski, Ryszard Szczygieł, Jakub Korwiel i Kajetan Lubiński.

W komisji oceniającej zasiedli: pani Daria Tomaszuk, pani Magdalena Stempska, pan Cezary Skrzypczak i pan Jan Wółkowski.

Jurorzy zdecydowali, że 16 marca, w półfinale Mini Listy Przebojów, który odbędzie się w klubie studenckim Od Nowa, naszą szkołę zaprezentują uczniowie, którzy zaprezentowali się jako:  Afromental, Sarsa, Ewelina Lisowska i Spice Girls.

Gratulujemy naszym wspaniałym tancerzom i piosenkarzom oraz życzymy powodzenia w kolejnych etapach.