Nagrody w konkursie „Bezpieczne ferie” – 25 stycznia 2019 r.

W dniu 25 stycznia 2019 roku w toruńskim Planetarium odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego pod nazwą „Bezpieczne Ferie”. Konkurs, którego celem było propagowanie wśród dzieci bezpiecznego wypoczynku w okresie zimowym, zarówno w domu jak i poza nim, został zorganizowany przez Straż Miejską w Toruniu oraz toruńskie Planetarium przy współudziale Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Torunia.

Nasi uczniowie: Nina Denis, Kira Denis, Nina Stańczak, Ewa Paździor i Bruno Kerner z ochotą i wielkim zaangażowaniem wykonali piękne prace na ten konkurs, wykazując się doskonałą znajomością zasad bezpieczeństwa podczas zimowych zabaw.

Ewa Paździor zdobyła I miejsce, Bruno Kerner II miejsce, a Nina Stańczak wyróżnienie. Laureaci zostali obdarowani plecakami, łyżwami, piłkami do kosza oraz przyborami plastycznymi.

Wszystkie dzieci, które wzięły udział w konkursie obejrzały, dzięki uprzejmości Planetarium, seans pt. „Cudowna podróż”.