Nasi uczniowie laureatami w wielkim finale Mini Listy Przebojów – 29 kwietnia 2019

W poniedziałek, 29 kwietnia, w Teatrze im. W. Horzycy odbył się 27 Wielki Finał Toruńskiej Mini Listy Przebojów. Jest to charytatywna impreza, z której całkowity dochód jest przekazywany na Dziecięce Hospicjum „Nadzieja”. Organizatorzy tej imprezy – Mariola i Bogdan Jankowiakowie – przekazali już ponad 800 000 zł na potrzeby tego hospicjum.

W to piękne dzieło pomocy bardzo chorym koleżankom i kolegom włączyli się nasi uczniowie, zdobywając przy okazji czołowe miejsca.

I miejsce zdobyli: Ryszard Szczygieł, Aleksander Łopatowski, Tymoteusz Robaczewski, Jakub Korwiel, Sebastian Mulski z klasy 2a oraz Tymon Owedyk z klasy 2b. Chłopcy wystąpili jako Afromental w utworze „Rock and Rollin’love”.

III miejsce zdobyły: Nadia Salamońska, Urszula Chylewska, Nina Denis, Kaja Wiśniewska z klasy 2a oraz Julia Piekarska z klasy 2b. Dziewczynki wcieliły się w role Spice girls w piosence „Wannabe”.

Wyróżnienie otrzymała Ewa Paździor z klasy 2a za wykonanie piosenki Eweliny Lisowskiej „W stronę słońca”.

Dzieci miały możliwość zaprezentowania swoich talentów na prawdziwej scenie naszego teatru,        w towarzystwie reflektorów i kolorowych dymów. Miały także okazję podziwiać zdolności swoich kolegów i koleżanek. Były uśmiechy, ale także łzy radości i wzruszenia.

Wszyscy występujący otrzymali tak olbrzymie worki nagród, że nie mieli siły ich  udźwignąć. Dodatkowo zdobywcy I miejsca dostali  smartwatch’e  a laureatki III miejsca – słuchawki.

Gratulujemy zwycięzcom!!!