Pasowanie na ucznia – 19 października 2018 r.

19 października 2018 r. tegoroczni pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów SP4. W auli szkolnej, wraz ze swoimi wychowawczyniami, zebrali się uczniowie klas pierwszych  oraz ich rodzice i dziadkowie. Uroczystość zapoczątkowało ślubowanie uczniów wszystkich klas pierwszych. Następnie koledzy z klas drugich poddali pierwszoklasistów pierwszej próbie szkolnej, która stanowiły łamigłówki, bowiem szkoła to miejsce, gdzie ustawicznie łamie się głowę. Po intelektualnych zmaganiach, przyszedł czas na pasowanie.

Pani dyrektor, Izabela Ziętara, każdego z uczniów osobiście przyjęła w poczet społeczności szkolnej, wręczając pamiątkowy medal. Również wychowawcy  obdarowali dzieci, wręczając im słodki róg obfitości.

Nowym uczniom SP4 życzymy sukcesów, pragniemy by szkoła stała się dla nich drugim domem, by znaleźli tu przyjaciół i nauczycieli, którzy staną dla nich przewodnikami.