XIV edycja Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza palma wielkanocna” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia – 4 kwietnia 2019 r.

4 kwietnia 2019 r. w auli naszej szkoły odbyło się uroczyste podsumowanie XIV edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Najpiękniejsza palma wielkanocna” pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Kujawsko – Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia.

Mimo, że konkurs trwa już 14 lat, nadal cieszy się popularnością. Z roku na rok bierze w nim udział coraz więcej uczniów. W tym roku nadesłano aż 542 palmy z 49 różnych szkół naszego województwa.

Prace oceniali artyści plastycy z Galerii i Ośrodka Plastycznej Twórczości Dziecka w Toruniu: pani Anna Rozłucka i pani Aneta Urbańska.
Jurorzy przyznali 10 nagród i 36 wyróżnień.

Po wręczeniu nagród, któremu towarzyszyły wiosenno – wielkanocne występy dzieci, rozpoczął się kiermasz palm. Zebrane pieniądze ze sprzedaży przekażemy na Hospicjum dla Dzieci „Nadzieja”.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.
Gratulujemy laureatom!!!

Organizatorzy konkursu