Zakończenie roku szkolnego – 19 czerwca 2019

Zakończenie roku szkolnego 2018/2019 to historyczny moment w dziejach polskiej edukacji, bo w tym właśnie roku przestały istnieć klasy gimnazjalne. Dla społeczności SP4 to wyjątkowa chwila,  ponieważ pożegnaliśmy uczniów siedmiu klas gimnazjalnych.

Jak wyglądać będzie przyszłość uczniów, którzy jako pierwsi i jedyni muszą zmierzyć się z podwójnym naborem do szkół średnich?

Wierzymy, że mimo kłopotliwej sytuacji ich podróż w dorosłość rozpocznie się dobrze, że będą trzymać właściwy kurs i nie wypuszczą steru z rąk. Tego i innych sukcesów życzyła im pani dyrektor Izabela Ziętara, nauczyciele i młodsi koledzy.

Pani dyrektor nadmieniła, że w marzeniach piękne jest to, że spełniają się w chwili, gdy wszystkie nadzieje zostają utracone, dlatego warto nie rezygnować z marzeń.

Wszystkim uczniom życzyła, by promienieli barwami tęczy, bo kolory świata nie zależą od pogody za oknem, ale od pogody w duszy człowieka.