3a w Majsterkowie – 21 stycznia 2020 r.

21 stycznia uczniowie z 3a wybrali się na warsztaty Majsterkowo do Brico Depot przy ul. Żwirki i Wigury.
Na zajęciach robili karmniki dla ptaków. Najpierw musieli starannie złożyć elementy, żeby je potem poskręcać za pomocą śrubokrętów. Jak się okazało, to wcale nie była taka prosta sprawa. Ale ostatecznie wszyscy doskonale sobie poradzili i powstały piękne karmniki.
Majsterkowanie było połączone z wycieczką po sklepie, gdzie uczniowie poznali produkty, które można kupować w Brico Depot.
Na koniec wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy ukończenia warsztatów oraz pyszne słodkości.
W drodze powrotnej dzieci zastanawiały się gdzie powieszą samodzielnie wykonane karmniki, żeby stały się stołówką dla jak największej liczby ptaków.