Drugi koncert charytatywny Drużyny Czwórki dla Julki – 23 października 2019 r.

23 października 2019 roku w SP4 odbył się drugi koncert charytatywny Drużyna Czwórki dla Julki.

Julka (nasza była uczennica) walczy z nowotworem. Leczenie jest bardzo kosztowne (ponad 8000 zł miesięcznie) i nie jest refundowane. Koncert zorganizowany był wspólnie z VIII LO – obecną szkołą Julki.

Dzięki ogromnemu wsparciu rodziców, wszystkich ludzi, którzy mają wielkie serca, zaangażowaniu uczniów i nauczycieli udało się zebrać 21972,72 zł oraz 20,10 euro.

Jest to drugi sukces organizatorów. W tym roku szkolnym koordynatorem przedsięwzięcia był p. Tomasz Grzybowski.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie, empatię i zrozumienie potrzeby pomagania innym.

Szczególne podziękowania kierujemy do wychowawczyni Julki, Doroty Tyburskiej, i uczniów VIII LO. Bądźcie z nami, gdy po raz kolejny zagramy.

„Kiedy widzisz dobrego człowieka, staraj się go naśladować.” – dziękuję Państwu za piękną lekcję człowieczeństwa, jest bezcenna, bo daje nadzieję, a bez niej trudno żyć.

Z wyrazami szacunku i podziękowaniem

Julia z Rodziną