Klasa 3a na Barbarce – 6 września 2019 r.

W piękny wrześniowy dzień, 6.09.2019 r., uczniowie klasy 3a wybrali się na wycieczkę do Osady Leśnej na Barbarce. Po lekcji edukacyjnej „Warstwowa budowa lasu”, przyszedł czas na gry i zabawy w Parku Rekreacyjnym. Tam czekały na nich liczne niespodzianki: gra na 8 i 18 dołkowym minigolfie, dwa tory do gry w kręgle, stół do tenisa stołowego, wirująca piłka na maszcie, rzutnie do kosza i do celu, rzutki magnetyczne, piłkarzyki i elementy niskiego parku linowego.

Wycieczka była okazją do utrwalenia dobrych relacji w klasie, zacieśnienia więzi między uczniami, zapoznania ich z warstwową budową lasu, doskonalenia koordynacji ruchowej, uczenia właściwego reagowania w przypadku wygranej i przegranej podczas gier zręcznościowych oraz podziwiania piękna przyrody.