Nagrody w Miejskim Konkursie Plastycznym „Niepodległa, wolna, modna” – 16 stycznia 2020 r.

Trzy uczennice z klasy 3a, zostały laureatkami  I Miejskiego Konkursu Plastycznego pn.”Niepodległa, wolna, modna” organizowanego przez Ognisko Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza w Toruniu.
I nagrodę zdobyła Ewa Paździor, III nagrodę Urszula Chylewska, a praca Nadii Salamońskiej zakwalifikowała się na wystawę pokonkursową.
Wernisaż wystawy oraz wręczenie nagród odbyło się 16.01.2020 r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej Dom Harcerza. W uroczystości uczestniczyła m.in.pani Maria Mazurkiewicz Kujawsko-Pomorski Kurator Oświaty oraz dyrektorzy szkół, w tym pani Izabela Ziętara – Dyrektor naszej szkoły.
Serdecznie gratulujemy uczennicom i pani Ewie Skrzypczak, pod kierunkiem której dziewczęta przygotowywały prace konkursowe!