40 000 zł dla SP4 za wygraną w III edycji Miejskiego Konkursu Prezydenta Miasta Torunia „Zbieramy makulaturę” – 22 września 2020 r.

22 września 2020 roku odwiedził naszą szkołę Pan Prezydent Torunia, Michał Zaleski. Przekazał nam wspaniałą informację: w konkursie „Zbieramy makulaturę” zdobyliśmy I miejsce w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria dotyczy ogólnej masy zebranej  makulatury, a druga masy zebranej makulatury w przeliczeniu na jednego ucznia.

Pan Prezydent wręczył Pani Dyrektor Izabeli Ziętarze nagrody pieniężne w łącznej wysokości
40 000 zł. Zostaną one przeznaczone na pomoce dydaktyczne, które uatrakcyjnią i udoskonalą proces dydaktyczno-wychowawczy w szkole.

Na każdego z 20 najaktywniejszych w zbiórce uczniów czekała niespodzianka – list gratulacyjny i karta podarunkowa o wartości  50 zł. Wśród nich znaleźli się: Sebastian Surdyk 2d, Karolina Kwiatkowska 2a, Helena Gajewska 4a, Filip Szok 3a, Alan Ostrowski 3a, Maksymilian Krawczyk  8b, Filip Oliwkiewicz 3b, Nikodem Maćkiewicz 2a,  Wiktor Sztender 3a, Jędrzej Stępień 2d, Aleksandra Bogdan 3b, Kosma Grzebiński 2b, Mateusz Witkowski 2d, Inka Morzuch 2b, Filip Kuraczyk 2a, Karol Bonowicz 3c, Mateusz Kozioł 4a, Witold Podolski 3b, Julia Boniewicz 4a, Stanisław Pluciński 2b.

Transparenty o tematyce ekologicznej przygotowali uczniowie z klasy 4a.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w to piękne dzieło: dzieciom, ich niekiedy całym rodzinom i pracownikom naszej szkoły. Cieszy nas fakt, że dzięki zbiórce makulatury kształtujemy wśród naszych uczniów proekologiczne postawy.

Zbieramy makulaturę

Nagrody za makulaturę