Drużyna Czwórki po raz trzeci dla Julki – 22/23 marca 2021 r.

W dniach 22-29.03.2021 r. odbywała się na naszym szkolnym Facebooku licytacja ozdób wielkanocnych, z której dochód został przekazany na dalsze leczenie naszej dzielnej absolwentki Julki.
Licytowane ozdoby zostały wykonane w ramach XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ozdoby wielkanocne”, organizowanego przez Szkołę Podstawową Nr 4 w Toruniu. Konkurs objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Torunia i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.
Z aukcji ozdób wielkanocnych, na leczenie Julki udało się zebrać 6526 złotych. Chcielibyśmy szczególnie podziękować Młodym Artystom, bo to ich piękne prace, tak licznie nadesłane na konkurs (575 ozdób), zachęcały do licytacji. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w aukcji, w szczególności Rodzicom, Opiekunom, Przyjaciołom naszej szkoły, Nauczycielom i wszystkim Pracownikom, którzy nie tylko licytowali, ale poświęcili swój czas i wysiłek. Dziękujemy za liczne udostępnienia, szybki kontakt z Państwem i ciepłe słowa kierowane w wiadomościach.
Jesteśmy dumni, że po raz kolejny udało się wspólnym wysiłkiem podarować Julce trochę dobra. Bez Państwa udziału ta aukcja nie miałaby sensu.

Organizatorzy XVI edycji Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego „Ozdoby wielkanocne”
pod patronatem Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego i Prezydenta Miasta Torunia:
Ewa Skrzypczak,
Edyta Porankiewicz-Rosińska,