Pasowanie uczniów klas pierwszych – 15 października 2020 r.

15 października uczniowie pięciu pierwszych klas zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Toruniu.
Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Izabela Ziętara, a dyplomy pasowania wręczyła pani wicedyrektor Magdalena Kartanas.
Nasi pierwszoklasiści byli ubrani odświętnie, na głowach mieli birety w różnych kolorach. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności muzyczne, aktorskie i recytatorskie.  Otrzymały  legitymacje szkolne oraz upominki. Każda klasa dostała w prezencie wielki worek z  prezentami (piłki, skakanki, rakietki do badmintona, kolorową kredę, gumy do skakania, zmiotkę i szufelkę itp.)
Zakup biretów, dyplomów i prezentów dla małych bohaterów dzisiejszego dnia sfinansowała Rada Rodziców. Dziękujemy!