Nagroda główna w konkursie „Zbieramy makulaturę” – 20 grudnia 2020 r.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć niektórych pomocy dydaktycznych (jeszcze nie wszystkie dotarły i nie wszystkie są rozpakowane) oraz wyposażenia sal lekcyjnych, biblioteki i świetlicy, które zostały zakupione w ramach nagrody pieniężnej za zdobycie I miejsca w Międzyszkolnym Konkursie „Zbieramy makulaturę” pod patronatem Prezydenta Miasta Torunia.

Dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w ubiegłym roku szkolnym w nasze przedsięwzięcie. Jesteście niesamowici!!! Przypominam, że zebraliśmy 34 tony. Było warto! Dzięki temu w szkole czeka na nas wiele atrakcji, które uczynią  naukę i zabawę przyjemną i efektywną. Zachęcam do udziału w konkursie w roku szkolnym 2020/2021.

W środę, 23 grudnia w godz. od 7.30 do 8.30 (wejście od ul. Moczyńskiego), będzie ostatnia okazja do przekazania makulatury przed długą przerwą. Zachęcam do współpracy! Ruszamy zaraz po feriach 20 stycznia 2021 r.

koordynator
Ewa Skrzypczak