Dni integracji w 2b – 9 września 2021 r.

Czerpiemy radość z przebywania razem! Miło wspominamy wakacje, ale korzystamy także z uroków szkoły: gramy w planszówki, bawimy
się na placu zabaw, wylegując się na chuście animacyjnej zajadamy śniadanie na świeżym powietrzu. Nasz KLASOWY KACIK RELAKSACYJNY pozwala nam się odprężyć, odreagować stres i odpocząć. Wypracowujemy sposoby działań, które sprawią, że wszyscy będziemy się efektywnie uczyć, czuć się bezpiecznie i dobrze będzie się pomiędzy nami układało. Chcemy, żeby ten rok był dla nas NAJLEPSZYM ROKIEM SZKOLNYM!!!
Wczoraj delektowaliśmy się lodami w Cafe Molus i przygodą na osiedlowym placu zabaw, ale już nie możemy się doczekać jutrzejszej, całodziennej wycieczki do Czarnego Bryńska.
Od poniedziałku „ostro” ruszamy do pracy!!!