Dzień Dyni i podsumowanie „Konkursu na najciekawiej ozdobioną dynię” – 26 października 2021 r.

26 października świętowaliśmy w naszej szkole Dzień Dyni, królowej wszystkich warzyw.
W tym dniu królował kolor pomarańczowy, niektórzy wystąpili w stroju dyni. Nasze sale i hole były przepełnione akcentami jesienno-dyniowymi. W jadalni panie kucharki serwowały pyszny krem dyniowy.
Został podsumowany „Konkurs na najciekawiej ozdobioną dynię”, na który przybyło aż 130 dyń. Wszystkie wykonane doskonale. Widać zaangażowanie uczestników oraz całych rodzin, wykorzystanie ciekawych materiałów i fantastycznych pomysłów. Komisja oceniająca była pod wielkim wrażeniem. Aby docenić pracowitość, pomysłowość, perfekcyjne wykonanie oraz chęć wykonywania dodatkowych zadań, jurorzy postanowili nagrodzić wszystkich uczestników konkursu. Dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie nagród.
Przyjemnie jest patrzeć na roześmiane buzie dzieci odbierających nagrody.
Rodzicom dziękujemy za przygotowanie pomarańczowych strojów dla swych pociech oraz za przygotowanie dyniowych przysmaków!!!
Uczestnikom konkursu gratulujemy!!!

Organizatorki: