Jesteśmy mistrzami zbierania makulatury. Brawa dla Drużyny Czwórki! – 24 czerwca 2022 r.

24 czerwca 2022 r. prezydent Torunia Michał Zaleski wręczył nagrody laureatom Miejskiego Konkursu „Zbieramy makulaturę (i nie tylko) EKOKONKURS”.
Nasza szkoła zdobyła nagrody aż w czterech kategoriach:
– I miejsce w kategorii „Ogólna masa papieru” – 44 400 kg,
– III miejsce w kategorii „Zebrana masa papieru w przeliczeniu na jednego ucznia” – 81,5 kg/os,
– I miejsce za działania edukacyjne z zakresu gospodarki odpadami komunalnymi,
– wyróżnienie za udział w zbiórce baterii.

Dziękujemy bardzo Uczniom, Rodzicom, Dziadkom, Nauczycielom i wszystkim, którzy przyczynili się do osiągnięcia przez naszą szkołę takiego wspaniałego wyniku. Otrzymaliśmy 24 000 zł.
To nasz wspólny sukces!!!
Oto uczniowie z naszej szkoły, którzy przynieśli najwięcej makulatury. Oni otrzymali od Pana Prezydenta Zaleskiego imienne podziękowania i karty podarunkowe na sumę 100 zł.

1. Sebastian Surdyk z kl. 3d
  2. Maja Wojnarowska z 7a
  3. Karol Bonowicz z 4c
  4. Zuzanna Kaczmarek z 1b
  5. Magdalena Gnatowska z 5b
  6. Marta Gnatowska z 4a
  7. Inka Morzuch z 3b
  8. Maja Ałtyn z 2c
  9. Karolina Kwiatkowska z 3a
  10. Nina Grzybowska z 2b
    Gratulacje!!!

Już dziś zachęcamy do udziału w przyszłorocznym konkursie – nie tylko dla nagród, ale przede wszystkim dla ratowania środowiska naturalnego.