Kiermasz wielkanocny- 13 kwietnia 2022 r.

W dniach 11-13 kwietnia w SP4 zorganizowano kiermasz ozdób wielkanocnych, pochodzących z XVII edycji Wojewódzkiego Konkursu Wielkanocnego „Ozdoby wielkanocne” pod patronatem Prezydenta Miasta Torunia i Marszałka Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Zebrane pieniądze w kwocie 2583,03 zł zostały przekazane na pomoc Ukrainie i na darmowe obiady dla potrzebujących uczniów z naszej szkoły. Ozdoby można było również zakupić na zorganizowanej na szkolnym facebooku licytacji. Zebrano w ten sposób 1596 zł., za które zakupiono chemię gospodarczą, pampersy, żywność oraz bony i przekazano uchodźcom.
Jeszcze raz dziękujemy uczestnikom konkursu za wykonanie wspaniałych ozdób wielkanocnych. Dziękujemy również wszystkim Rodzicom, Uczniom i Pracownikom szkoły, którzy kupili ozdoby.