Międzyszkolny Konkurs Wiedzy dla klas III „Omnibus” – 20 maja 2022 r.

20 maja 2022 r. odbył się Międzyszkolny Konkurs Wiedzy dla klas III „Omnibus”. Jego celem jest popularyzacja wiedzy, podejmowanie intelektualnych wyzwań, rozwijanie samodzielnego myślenia, wykazywanie się umiejętnościami o wyższym stopniu trudności oraz odkrywanie zainteresowań i zdolności Uczniów.

Do konkursu przystąpili uczniowie z 4 szkół. Uczestnicy przez 60 minut pisemnie rozwiązywali różnorodne zadania obejmujące treści polonistyczne, matematyczne i przyrodnicze oraz wiedzę ogólną.

Z najwyższym uznaniem tytuł Omnibusa 2022 r. zdobył Daniel Książczak ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Toruniu. Zwycięzca został nagrodzony statuetką, książką, grą i dyplomem. Wszyscy pozostali uczniowie wyróżnieni książką i dyplomem. Nagrody wręczyła pani dyrektor Izabela Ziętara.

Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy w istotny sposób przyczyniają się do rozwoju swoich uczniów oraz wychowawczyniom klas III. Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy, dziękujemy za udział i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swoich talentów.