Pomoc Ukrainie – 5 marca 2022 r.

Pierwszy transport z darami już za nami. Pomoc medyczna, baterie, latarki, pampersy, żywność dla dzieci, konserwy, śpiwory, koce przekazane zostały do Toruńskiego Sztabu Pomocy Ukrainie (Fundacji International League), stamtąd wyruszyły w drogę do miejsca docelowego.

Dziękujemy wszystkim, którzy wsparli naszą akcję, w szczególnie panom Łapińskiemu i Lewandowskiemu, rodzicom uczniów z klasy 2c, za zorganizowanie transportu, rodzicom, uczniom, przyjaciołom szkoły za pomoc i dary. Pracownikom szkoły, którzy włączyli się w akcję segregowania, pakowania, zaklejania i dźwigania paczek! Jackowi, uczniowi klasy 8b, za pomoc w załadunku darów, pracownikom Przedszkola Bim Bam Bino za dołączenie do naszej akcji i paniom, które przekazały na rzecz akcji słodycze i koce termiczne.

Nie zapominajmy, że Ukraina tonie w morzu potrzeb. Bądźmy z Nią solidarni.