Pokaz Talentów Plastycznych – 13 października 2021 r.

Dnia 13 października miała miejsce w naszej szkole uroczystość podsumowania POKAZU TALENTÓW PLASTYCZNYCH „Mój najpiękniejszy dzień wakacji” dla uczniów z klas 1-3. Uroczystość uświetniła wystawa wszystkich prac.
Pani dyrektor Izabela Ziętara oraz pani wicedyrektor Magdalena Kartanas wyraziły podziw dla młodych artystów za ich pomysłowość, zastosowanie różnorodnych technik plastycznych oraz tak liczny udział. Oglądanie tych prac przywołało w nas wakacyjne wspomnienia i tęsknotę za latem.
Dzięki funduszom z Rady Rodziców każdy uczestnik pokazu otrzymał upominek: ołówek ze zwierzątkiem oraz notesik. Sprawiły one dzieciom mnóstwo radości. Dziękujemy!!!
Gratulujemy uczestnikom i zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnych plastycznych przedsięwzięciach.
Organizatorki:
Ewa Skrzypczak, Edyta Porankiewicz-Rosińska