Rozpoczęcie roku szkolnego – 1 września 2021 r.

I znów razem, znów w szkole! Początek roku upłynął w miłej  i radosnej atmosferze. Na chwilę zniknął lęk, zdominowało go szczęście  wspólnego spotkania. W tym dniu pani dyrektor Izabela Ziętara życzyła uczniom  i nauczycielom  odwagi, by umieli podejmować trudne decyzje. Siły, by wytrwali i pokonali wszystkie problemy pojawiające się  w nowym roku szkolnym  i cierpliwości, która pozwoli cieszyć się nam efektami  pracy.  Zachęcała: ,,Nie tracicie czasu, już dziś zacznijcie  odkrywać moc swojego intelektu. Pamiętajcie, bez względu na to, ile błędów popełnicie i jak wolno będziecie się uczyć,  i tak będziecie przed tymi, którzy nie spróbowali, nie podjęli tego ryzyka. Uczcie się, bo wiedza jest najlepszym i najbezpieczniejszym skarbem.”