Demokracja w SP4 – 28 września 2022 r.

Że demokratycznie, że praworządnie i odpowiedzialnie wybierano przewodniczącego SU w SP4 dokumentują zdjęcia.

Kampania choć krótka przebiegała sprawnie i obfitowała w wiele pomysłów, które zaproponowali swoim kolegom kandydaci. W tym roku było ich wielu i każdy z nich z determinacją dążył do osiągniecia celu.

Dziś miło nam poinformować, że przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2022/2023 została Lena Leszniewska z kl. 8a. Gratulujemy Lenie i liczymy, że nie zawiedzie swoich wyborców.

Wszystkim, którzy zmierzyli się z kampanią wyborczą dziękujemy za moc wrażeń, których nam dostarczyli, za kreatywną postawę i za odwagę. Niżej prezentujemy wyniki wyborów.

Lena Leszniewska 57%

Jan Wujków 17%

Maria Pikuła 12%

Adam Talar 6%

Karolina Kwiatkowska 5%

Ida Ziółkowska 3%

Równie serdecznie gratulujemy opiekunom SU, Joannie Robaczewskiej, Ewie Skrzypczak, Darii Tomaszuk, Tomaszowi Grzybowskiemu, a szczególnie tym, którzy swoją kadencję kontynuują.

Frekwencja w tegorocznych wyborach wyniosła 62,8%.