Drzwi Otwarte – 15 kwietnia 2023 r.

Kandydaci do klas siódmych 15 kwietnia, w sobotę, mieli okazję uczestniczyć w Drzwiach Otwartych SP4 oraz poznać ofertę szkoły związaną z klasami dwujęzycznymi. Wśród wielu atrakcji, które przygotowali dla przybyłych uczniowie i nauczyciele znalazły się: powitanie i program artystyczny chóru szkolnego, pokazy chemiczne, quizy filozoficzne, prezentacje, na których przedstawiono historię szkoły oraz można było poznać różne typy czytelników. niebywałą atrakcją dla zwiedzających były warsztaty w pracowni biologicznej zatytułowane „Pracowici jak pszczoły” i zgłębianie życia kijanek. Nie zabrakło też strawy dla ciała, leniwe pierogi i pieczone ciasteczka w pracowni Laboratoria przyszłości, które cieszyły podniebienia gości.