Pokaz Talentów Plastycznych – 7 października 2022 r.

Dnia 7 października odbyło się podsumowanie Pokazu Talentów Plastycznych dla uczniów klas 1-3. Zadaniem uczestników pokazu było wykonanie pracy plastycznej na temat: „Mój najpiękniejszy dzień wakacji”. Napłynęło 121 prac. Zostały one wykonane różnymi, bardzo ciekawymi technikami plastycznymi. Wszystkie prace znajdują się na wystawie w holu
na 2 piętrze. Przypominają nam wspaniałe wakacyjne przygody. Jak widać na pracach wakacje uczestników pokazu były radosne, kolorowe, słoneczne, dzieci poznały wiele atrakcji turystycznych nie tylko w Polsce, ale i na świecie.
Pani wicedyrektor Magdalena Kartanas wręczyła wszystkim uczestnikom drobne upominki. Są to breloczki na kluczyki z zawieszoną piłeczką – antystresowym gniotkiem.
Gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych plastycznych wyzwaniach!!!

Organizatorki pokazu:
Ewa Skrzypczak,