Serduszko z nakrętkami dla Fundacji Barwy Pomocy – 17 lutego 2023 r.

17 lutego 2023 r. obok głównego wejścia do SP4 zostało zainstalowane serduszko na plastikowe nakrętki.

W XXI edycji akcji Góra Grosza zdobyliśmy ogólnopolskie wyróżnienie i otrzymaliśmy nagrodę w wysokości 1000 złotych za zebrane grosze. Jesteśmy świadomi mocy, jaką ma wspólna pomoc i dlatego, aby nadal inspirować i promować ideę wolontariatu, zdecydowaliśmy się przekazać wygraną darowiznę na rzecz Fundacji Barwy Pomocy, dzięki której serduszko na plastikowe nakrętki stanęło przed naszą szkołą.

Zachęcamy zatem do włączania się w pomoc poprzez dostarczanie plastikowych nakrętek. Serduszko znajduje się przy głównym wejściu, od ul. Żwirki i Wigury. Jest umieszczone w miejscu, które obejmuje monitoring, więc mamy nadzieję, że będzie z nami bezpieczne:)

Akcja ma na celu wspierać podopiecznych Fundacji Barwy Pomocy, która podejmuje działania na rzecz osób starszych, chorych, niepełnosprawnych. Organizuje także zajęcia edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Prowadzi terapię polisensoryczną z udziałem wyjątkowego robota terapeutycznego – Foki Paro.

Zachęcamy do zapoznania się ze stroną Fundacji, której będziemy przekazywać pomoc w formie plastikowych nakrętek: https://fundacjabarwypomocy.org/