Zajęcia z techniki w klasach 6a i 6b – 15 września 2022 r.

Podczas zajęć techniki korzystamy ze sprzętu zakupionego w ramach Laboratoriów Przyszłości.

Dzisiaj uczniowie kształtując prawidłowe nawyki żywieniowe postanowili wykorzystać owoce zamiast słodyczy. W związku z tym zrobili sobie na drugie śniadanie pyszne koktajle. Szóstoklasiści wykazali się kreatywnością, oryginalnością w Dniu Kropki i mogą dopisać sobie do CV kolejną umiejętność. A koktajle były przeróżne, uczniowie przynieśli: miód, jogurty, mleko, różne owoce. Było przepysznie i zdrowo.

Szóstoklasiści w czasie zajęć przestrzegali zasad bezpieczeństwa obowiązujących podczas zajęć kulinarnych jak również posługiwali się sprzętem kuchennym dbając o porządek w sali oraz współpracując w grupach.

Brawo szóstoklasiści!!!