Oferta dla oddziału przedszkolnego w SP4

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi mieści się Toruniu przy ulicy Żwirki i Wigury 49.

W placówce będzie funkcjonować jeden oddział zerowy. Uczniowie będą realizować treści zawarte w podstawie programowej przy wykorzystaniu atrakcyjnych pomocy znajdujących się w nowocześnie wyposażonych pracowniach dydaktycznych. Pedagodzy zadbają o sprawność intelektualną i fizyczną uczniów, angażując ich w różnego rodzaju warsztaty, projekty, gry i zabawy ruchowe, najlepiej na świeżym powietrzu przy wykorzystaniu infrastruktury kompleksu sportowego z placem zabaw.

Ponadto szkoła zapewni uczniom  szeroką gamę zajęć typu rytmika, cykliczne zajęcia muzyczne oraz spotkania czytelniczo- medialne,

Maluchy będą się uczyć języka angielskiego, zakosztują eksperymentu, zgłębiać będą treści o świecie, ludziach i wartościach, , utalentowani artystycznie będą realizować się plastycznie, muzycznie i tanecznie.

O sukcesach, przedsięwzięciach, imprezach artystycznych i uroczystościach z udziałem uczniów klas zerowych można przeczytać w szkolnej kronice: https://sp4.torun.pl/wydarzenia-zerowki/

Oferujemy także opiekę profesjonalnej kadry pedagogiczno-psychologicznej oraz zajęcia logopedyczne. Zapewniamy zdrowe i smaczne obiady gotowane w szkolnej kuchni; opiekę stomatologa i pielęgniarki.

Aby usprawnić przepływ informacji korzystamy z dziennika elektronicznego, a dla zapewnienia bezpieczeństwa z monitoringu wewnętrznego i zewnętrznego.