Ogólnopolska Olimpiada pt. „Harry Potter i Książę Półkrwi” – 1 lutego 2024 r.

1 lutego w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiej Olimpiady pt. „Harry Potter i Książę Półkrwi” organizowanej przez firmę OLIMP SCHOOL z Łodzi. W tegorocznej edycji olimpiady, w całej Polsce, startowało 389 uczniów z klas 1-8. Wszyscy uczniowie SP4, którzy brali udział w konkursie, zajęli miejsca w pierwszej trzydziestce. To ogromny sukces, który udowadnia, że nasi czytelnicy wykazali się mistrzowską znajomością lektury. Wszystkim uczestnikom gratulujemy!

Prezentujemy wyniki: Jakub Kaczkowski – 3 miejsce, Maja Jaskólska – 3 miejsce, Barbara Matosek – 5 miejsce, Gabriela Sokołowska – 7 miejsce, Martyna Lewandowska – 11 miejsce, Aniela Kunert – 11 miejsce, Magdalena Tundys – 12 miejsce, Tymon Pierzkalski – 14 miejsce, Maria Jankowska – 17 miejsce, Lena Gajewska – 18 miejsce, Paweł Szulborski – 18 miejsce, Jan Zacheja – 22 miejsce, Ada Kartanas – 26 miejsce.